Tërmeti i fuqishëm i rënë së fundmi në Republikën e Shqipërisë shkaktoi dhe pasojat e para.

pallati 2.jpg
pallati 1 .jpg

Në Durrës, nga tërmeti i shkallës Rihter 5.8 ballë ndau më dysh një pallat në qytetin bregdetar. Banorët kanë lënë banesat dhe kanë dalë në hapësira publike.


SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu