Pas tërmetit shkatërrues të ditës së martë, Shqipëria është goditur disa herë nga tërmete tjera.

Vetëm 10 minuta me pare, një tërmet tjetër më 3.9 shkallë ka goditur në qender të Durrësit.

Qytetarët janë të tmerruar dhe të frikesuar, tërmeti kishte epiqendër Durresin me nje thellesi prej vetëm 10km. dridhjet janë ndier edhe në Kosovë/GazetaFlash24.net/

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu