Para pak minutash raportuam për një vjedhje që ka ndodhur në Prizren.

E dyshuara femër, ka tentuar të kryej grabitje në një barnatore. Policia ka dalur menjëherë në vendin e ngjarjes pas telefonatës së viktimës transmeton GazetaFlash24.

Rastin për GazetënFlash24 e ka konfirmuar Policia e Prizrenit:

Rreth orës 19:30 ka pranuar një thirrje nga viktima e cila ka qenë duke punuar në një barnatore në Prizren. Ku një person i maskuar dhe me një armë në dorë ka tentuar të kryej një grabitje në një barnatore në rrugën “Ismail Kryeziu”. Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe ka arritur ta ndaloj dhe ta arrestoj të dyshuarën (femër) të lindur në vitin 1990, e cila ka qenë e maskuar dhe në dorë ka pasur një armë lodër. E njëjta është shoqëruar për në stacion policor./GazetaFlash24.net

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu