Kosova tashmë ka shënuar golin e parë ndaj Malit të Zi, shkruan Gazeta Flash24.

Rrahamin ka shënuar Golin e parë, mirpo ka pasur kacafytje në mes tifozë Kosovar dhe atyre Malazez.

Gazeta Flash24 ka siguruar një video ku shihet të ketë ndërhyrë sigurimi.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu