Një 20 vjeçare ka mbetur e vrarë dhe gjashtë të tjerë u plagosën pas të shtënave me armë zjarri në një ndërtesë në Brooklyn.

Të shtënat e para ndodhën pak pas orës 9 të mbrëmjes në pjesën lindore të New Yorkut, në të cilën një 17 vjeçar u plagos në këmbë, tha zëvendës shefi i Departamentit të Policisë, Michael Kemper, në një konferencë për shtyp.

20 vjeçarja menjëherë u dërgua në spital por nuk mundi ti mbijetonte plagëve të marra.

Deri më tani, askush nuk është arrestuar dhe sipas policisë, disa të dyshuar po kërkohen

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu