Tayna i ka hequr sytjenat dhe duket tejet joshëse në foton e fundit. Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka arritur që me suksese në muzikë të bëhet një ndër emrat më të komentuar të momentit.

E tani kur ka filluar të bëhet aktive edhe në rrjete sociale, postimet që bën marrin vëmendje pasi ajo duket tejet joshëse.

Para disa minutash rep-artistja shqiptare e ka publikuar një foto të re në të cilën shihet se nuk ka veshur fare sytjena.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu