Janë dy artistë më të famshëm të momentit në Kosovë dhe Shqipëri shkruan GazetaFlash24.

Një faqe në instagram “Vipat e Bllokut” ka postuar fotot e dy artistëve të cilët shihen në të njejtin vend.

Se çfarë mund të ketë në mes tyre, ndonjë lidhje apo ndonjë bashkpunim i ri i tyre kjo mbetet të shihet?/GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu