Gazetari Valon Syla ka reaguar pas lajmeve se dy shqiptarë të Kosovës janë gjobitur nga Policia e Shqipërisë pas vozitjes me shpejtësi marramendëse dhe se veturat me të cilat ata po vozisnin i kishin marrë me qera.Syla thotë se diçka të tillë e ka thënë edhe më herët, se ata bëjnë shllajfa me vetura me qera.
“Ju kom thonë që gërrnaçat me kerre të ‘rent a car’ bojnë shllajfa… edhe shtyhen nëpër autostrada. Më shajshit. Hajt se bindeni.A pi mshoni boksit te Ministria e Kulturës?” shkruan Syla në facebook.

Reagimi i plotë:

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu