Bashkëshortja e presidentit Thaçi pozon si çikë e re, merr vëmendje në Instagram.

Zonja e parë e shtetit duket bukur në fustan të zi Bashkëshortja e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, Lumnija është ndër gratë më të komentuara të politikanëve kosovarë.

Për dallim nga bashkëshorti, i cili ka rrjete sociale, në të cilat publikon pamje të ndryshme nga jeta private dhe publike, zonja e parë nuk mund të gjendet në asnjë rrjet social.

Fotografitë e saj nga ahengjet apo ndejat e ndryshme mund të shihen vetëm nga të afërmit apo kolegët e saj, të cilët i publikojnë në rrjete sociale.

Kjo ndodhi edhe sot, kur disenjatorja e njohur, Vjollca Llapashtica në profilin e saj në instagram publikoi disa fotografi tejet të bukura të zonjës së parë të shtetit.

E veshur me fustan të gjatë ngjyrë të zezë, me flokë të rregulluara bukur, bashkëshortja e Thaçit duket mjaft bukur në koleksionin e fundit. Kujtojmë që, Presidenti Hashim Thaçi dhe Lumnija janë martuar qe disa dekada dhe nga martesa kanë djalin Endritin.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu