Ka filluar me debate puntata e sotme e “PërPuthen”, ku Sindi i është kthyer të gjithëve, duke shprehur pakënaqësi për shumë gjëra që i janë thënë asaj.Debati filloi me analistin Arjan Konomi, të cilit Sindi i kërkoi t’i kërkonte ndjesë, pasi, sipas saj, e ka tallur për virgjërinë, ku i ka thënë “më vjen keq për ty”.

Debati:Sindi: “Keqardhje, pse të vjen keq me mua? Kjo është zgjedhja imeArjan Konomi: Sindi nuk e paske kuptuar

Sindi: duhet të më kërkosh falje publike

Arjan Konomi: Nuk kërkoj falje publike absolutisht se nuk të kam ofenduar, duhej ta merrje si gjë të mirë këtë

Sindi: Kujt ja kam marrë jetën borxh unë që ty të të vijë keq?

Arjan Konomi: Nuk ka lidhje me këtë

Sindi: Mua më vjen keq për ty që i sheh vajzat si unë në këtë mënyrë Dy fjalë dhe për ty Tea, më the që pse nuk heshta për virgjërinë?

Tea: Jo të thash që nuk më pëlqen që je krenare për veten tënde

Sindi: Pse mos jem krenare mi Tea

Tea: -Prit të ta sqaroj, të thash që nuk më pëlqeu kur teh që je krenare për veten tënde, ke të drejt ta prezantosh veten si të kesh qejf, por në momentin që thua “jam krenare”, nuk mund të thuash që njerëzit të më vlerësojnë për këtë që unë thash

Sindi: Mua nuk më pëlqen të etiketohem vetëm për virgjërinë time, pastaj më the që e përmenda për vëmendje

Tea: Po e kam thënë

Sindi: Po ti pse dole në publik dhe fole për operacionin dhe për familjen?

Tea: Mos ta kalojmë në gjera personale

Ana: Ti e ke keqkuptuar Tean

Sindi: Pse si ta marr unë?

Ana: Mos dil me shpatë në dorë, se di të dal dhe unë

Sindi: Që kur ka hyrë këtu kam qenë e sinqertë për të gjitha, ju luani lojëra të dyfishta

Ana: Vjen këtu e na tregon ne jemi apo jo për publikun? Mbaje gojën

Sindi: Pse të dogji?

Ana: Unë e kam të shenjtë familje, nuk më prek askush

Sindi: Po mua pse më cenoni

Tea: Ti nuk na ke kuptuar çfarë kemi dashur të themi, mos bëj monolog

Arjani: E ke keqkuptuar të gjithën, por po e kuptoj tani se me tipin që ke ti, të janë larguar të gjithë djemtë

Sindi: e di ti jetën time personale?

Arjani: Po shikoj reagimin tënd

Ana: Ti vejan më thua diçka të tillë?

Sindi: Unë nuk u mora me ty, pse ndërhy?

Tea: Ti nuk po dëgjon e nuk po kupton askënd

Sindi: Gjërat janë siç thuhen

Tea: Po ti thua njëherë jam krenare pastaj nuk të pëlqen

Bora: Pse pikërisht sot dhe nuk ke reaguar kur janë bërë këto diskutime?

Sindi: Se po më bëjnë padrejtësi

Arjani: O violiniste, po flet si nj femër pa asnjë lloj përgatitje, një violiniste nuk mund të flasë me këtë ton. Unë nuk të bullizova, të them prap që më vjen keq dhe uroj ta gjesh sa më shpejt dashurinë se do ishte keq të të zgjasë kjo gjendja dhe për shumë vite.

Bora: Pse sot këto diskutime, pse gjithë ky mllef?

Sidni: E zgjodha sot se dje parë ritransmetimin

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu