Tjetër paraqitje pozitive për Edon Zhegrovën me Baselin.

Basel ka marrë tri pikë të artë në shtëpi, duke e mposhtur 2-1 Getafen në Europa League.

Edon Zhegrova ishte titullar pas paraqitjes së mirë ditë më parë në Zvicër.

Ai bëri ndeshje të mirë edhe sonte kundër Getafes dhe për këtë, në fund nga ‘ëhoscored.com’ me notën më të madhe, 7.9.

Me një fjalë, ai u shpall më i miri i ndeshjes, sinjal se dalëngadalë, po shfaqet ai Edoni për të cilin të gjithë besojnë se do të shpërthejë në Evropë.

Tweet

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu