I pari i Prishtinës Shpend Ahmeti, përmes një postimi në facebook ka sjellur pamje ku kanë filluar përgaditjet për festat e fundvitit, transmeton GazetaFlash24.

Ahmeti ka shkruar se viti 2020 ishte plot sfida e festat do të priten më ndryshe se zakonisht e se kanë filluar përgatitjet për të përmbyllur këtë vit në atmosferë festive duke uruar që të kemi mbarësi, shëndet dhe momente të bukura me njerëzit e dashur rreth nesh transmeton GazetaFlash24.

Postimi i plotë:

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu