Një lëkundje e fortê sizmike u ndje sot në mëngjes rreth orës 04:54 minuta. Për pak sekonda toka në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni u shkund duke risjellë frikën e një viti më parë në vendin tonë.

Tërmeti është regjistruar në orën 04:54

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu