Tërmet i fuqishëm ka goditur Kosovën dhe Maqedooninë Veriore shkruan GazetaFlash24.

Dridhje të forta janë janë ndjerë në Kosovë dhe në Maqedoninë Veriore ku ishte epiqendra e tërmetit.
Tërmeti ishte 4.8 i shkalles righter./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu