Policia e Kosovës është në kërkim të dy personave. Ata në një hotel në Graçanicë kanë rrahur dhe vjedhur një femër.

Viktima e ka raportuar rastin në Polici dhe ka thënë se ajo kishte shkuar në hotel me shokun e saj dhe një shoqërues tjetër, transmeton Indeksonline.Por, këta të fundi pasi kishin arritur në hotel, e kishin rrahur dhe i kishin marr para kesh viktimës.

Të dyshuarit janë na arrati dhe po kërkohen nga Policia e Kosovës. Rasti është në procedurë të rregullt./Indeksonline/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu