Këngëtari i njohur Young Zerka ishte këtë të shtunë i ftuar në emisionin e Luana Vjollcës, “Shiko kush luan”. Ai ka zbuluar detaje nga jeta private, profesionale, ka shprehur mendime mbi artistët e tjerë si dhe ka performuar live.

Gjatë lojës së shtuar së fundmi, e cila titullohet “Paintball”, Zerka është vënë përballë fotove të VIPAVE të ndryshëm, ku mund të përmendim Capital T, Ledri Vula, Fero, Rina, Tayna, Ronela Hajati, Alban Skënderaj, Samanta Karavella etj. Për çdo pyetje të bërë ai duhet të zgjidhte një ndër VIP-at.

Një ndër pyetjet ishte: “Cili nga artistët nuk e meriton famën që ka?”. Zerka zgjodhi foton e Samanta Karavellas duke e shprehur hapur mendimin e tij.

Mirpo Samanta nuk e ka lënë me kaq,ajo ka reaguar direkt nëpërmjet
 Instagramit dhe e ka thumbuar edhe Ronela Hajatin.

“Nuk të shkojnë armët ty, karaoket i bëje më mirë dikur në koncertet e mia.Eh pra, ‘pas një buri’ (pa rr) fshihet një grua e suksesshme si e jotja”, ka shkruar ndër të tjera Samanta.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu