Vazhdon me formën e jashtëzakonshme.

Fjala është për sulmuesin e Kosovës dhe të Fenerbahces, Vedat Muriqi, i cili vazhdon të shënojë gola, shkruan GazetaBlic.

Kësaj radhe realizoi ndaj Ankaragucut në minutën e 73-të, për t’ia dhuruar epërsinë skuadrës së tij.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve:

VIDEO

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu