RTV Dukagjini ka dhënë rezultatet e para.

Sipas Armend Mujës këto janë rezultatet:

Sipas këtyre rezultateve LVV del e para me 204, 265 vota

E dyta LDK me 191,695dhe e treta PDK me 173,625 vota

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu