Sot rreth orës 18:50 ka ndodhur një rrahje në një kafiteri në lagjen Ulpiana në Prishtinë shkruan GazetaFlash24.

Ekipi i Gazetës Flash24 ka qëndruar në vendin e ngjarjes dhe ka ndjekur me kujdes të gjithë rastin deri në ora 20:00 deri kur edhe policia është larguar nga vendi i ngjarjes.

Gazeta Flash24 gjithashtu ka kontaktuar edhe Policinë e Kosovës, të cilët e kanë konfirmuar rastin në fjalë.

Njoftimi i Zëdhënësit të Policisë Agron Borovci pëe Gazetën Flash24:

“Ju njoftojmë se rreth orës 18:50 kemi pranuar një informatë për një rrahje ne progres në një kafiteri në lagjen Ulpiana në Prishtinë. Njësitë nga stacioni policor Jugu kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe për pjesëmarrje në rrahje kane arrestuar 3 persona te dyshuar”, tha ai për Gazetën Flash24.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu