Komisioni Qendror i Zgjedhjeve dje ka njoftuar se do të rinumërohen 313 vendvotime.

Ndërsa, sot në ora 16:00 do të filloj rinumërimi.Përmes një njoftimi për medie, KQZ ka thënë se në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve, në Fushë Kosovë do të përfundoj ky proces.

Kujtojmë se , Partia Demokratike e Kosovës, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Nisma për Kosovën po kërkojnë rinumërimin e të gjitha kutive të votimit.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu