Shpejtim Bulliqi është i pari në vendvotimin e fshatit Batllavë të Podujevës.

GazetaFlash24 mëson se kandidati i VV-së ka 604 vota, para Rudarit që ka 389 dhe Naim Fetahut që ka 108 vota.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu