Ish-këshilltari i Albin Kurtit ka reaguar përmes një statusi në facebook pas vizitave të dy ambasadorëve në kompleksin memorial “Adem Jashari” shkruan GazetaFlash24.

Dy ambasadorët e Britanisë dhe Italisë gjatë ditës kanë vizituar Kompleksin Adem Jashari, ndersa ka reaguar Gashi duke thënë se Liria ka Emer dhe Mbiemer: Adem Jashari duke aluduar në mesazhin që mund ta kenë përcjelluar vizitat e dy ambasadorëve.

Më poshtë postimi i plotë i Gashit:

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu