Eksperti i ekonomisë, Safet Gërxhaliu, ka reaguar ashpër ndaj deputetëve të Parlamentit të Kosovës shkruan GazetaFlash24.

Ai përmes një pstatusi në Facebook, thotë se edhe pas tetë muajve nga fillimi i pandemisë me COVID-19, në Kuvendin e Kosovës sipas tij, po bojkotohet shteti dhe po injorohet biznesi e qytetari.

Sipas tij Gërxhaliut, këtë nuk po e bëjnë armiqtë e Kosovës, por deputetët e Parlamentit të Kosovës.

Ai thotë se, një sjellje e tij nuk quhet ndryshe përveç turp./GazetaFlash24.net

Postimi i plotë:

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu