Një person nga Fushë Kosova ka njoftuar se vëllai i tij është zhdukur.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e 27 nëntorit, ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin 24 orësh, dhe ende nuk dihet asgjë për fati e tij shkruan GazetaFlash24.

“Fushë Kosovë 27.11.2020-10:00. Me 01.12.2020 një mashkull kosovar ka raportuar se vllau i tij mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e tij”, njofton Policia, transmeton GazetaFlash24

Ndërkohë, është bërë e ditur se rasti është duke u hetuar.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu