Për shkak të rritjes së rasteve me koronavirus, sot pritet të merren vendime të reja, shkruan GazetaBlic.

Ka filluar takimi i Komitetit për vlerësimin dhe koordinimin e situatës rreth COVID-19, ku pritet të shqyrtohet situata epidemiologjike në vend lidhur me virusin korona.Takimi po mbahet i mbyllur, pas përfundimit do të ketë konferencë për media.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu