Nëna e Astrit Deharit, zonja Xhemile flet për atë se si po i përjeton lajmet e fundit për humbjen e jetës së Astritit, vajza e tij Arsa, e cila ka lindur pas ndarjes nga jeta të babait.

Ajo thotë se vajza dy vjeçare ka filluar të kuptojë mungesën e babait.

“Vajza ditëve të fundit është më agresive. Po mundohet me nda me neve mërzinë dhe dhimbjen. E di që s’e ka babën.

Shkon e viziton te varrezat. E di që aty e ka babën, por ende nuk e kupton se çka ka ndodhur”, tha në intervistën për gazetën LAJM, Xhemile Dehari, nëna e Astritit.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu