Nuk kanë fund historitë tronditëse që tregohen çdo ditë nga Tirana e halleve, e vuajtjeve, ku duket se mungon njerëzimi.

Një ngjarje tronditëse aq edhe prekëse, është denoncuar nga faqja “Discover Albania”, ku një foshnje e braktisur është gjetuar nga një qyetatare në kryeqytet

“Ky fëmijë (mashkull) është gjetur sot në Tiranë nga një mikja ime….e hedhur në derën e shtëpisë së saj.  Fëmija ishte nxirë dhe gati po ndërronte jetë nga mos ushqyerja.

Pasi e mori i dha qumësht dhe ai filloj ta marrë veten, tani ndodhet në Urgjencën e Tiranës….dhe një kafshe të tentosh tja marrësh foshnjën të shqyen…..Në  cvend po jetojmë? Ne cfarë jemi shndërruar?!
O Zot na drejto!!!!
(Për shkak hetimesh..shenja gishterinjsh etj…nuk lejohet të lëvizet nga vendngjarja ndaj zonja e ka ushqyer aty ku ishte)”DiscoverAlbania

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu