Me datën 01.12.2020 është gjetur i vdekur një person i moshës 61 vjeçare në një motel në Gjakovë shkruan GazetaFlash24.

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për Gazetën Flash24 në lidhje me rastin

Raporti i Policisë:

Me datë 01.12.2020 rreth orë 17:00 ne SP Gjakovë janë paraqitur dy deshmitar dhe kanë raportuan rast. Dëshmitarët kanë raportuar se një person tek “Villa 007” eshte pa ndjenja. Patrulla policore se bashku me hetimet e SP Gjakovë kane dalur ne vendngjarje ku kane hasur ne viktimën te shtrire ne krevat dhe pa ndjenja. Ne vendngjarje kane dalur edhe ambulanca te cilët kane konstatuar vdekjen e viktimes . Lidhur me rastin janë njoftuar te gjitha njësitë relevante policore te cilët kane dalur ne vendngjarje, gjithashtu në vendngjarje ka dalur Prokurori Kujdestar i Shtetit, me urdhër te cilit trupi i pajete do te dërgohet për obduksion./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu