Ditën e djeshme shpërtheu një tjetër skandal nga “Përputhen”.

Arjoni, një prej konkurrentëve postoi një foto nga shtrati i dhomës së gjumit me konkurrenten tjetër, Anën.Ky zhvillim është thyerje e pastër e rregullave të produksionit të cilat penalizojnë edhe kontaktet përmes bisedave jashtë programit e lëre më të marrëdhënieve.

Për këtë arsye, puntata e sotme po pritet me interesim të madh për të parë se si do t’i përgjigjet produksioni këtij zhvillimi të paprecedent.Sipas të gjitha gjasave, ajo do të përjashtohet.Kjo lihet të kuptohet edhe në paralajmërimin e Top Channel.

“Nuk dihet vërtetësia e imazheve dhe gjithçka pritet të sqarohet në studio, ku nuk përjashtohet eliminimi i konkurrentëve të përfshirë” – shkruhet mes tjerash në shkrimin e publikuar Ndryshe nga rasti i denoncuar nga Shqipja për Andin dhe Tean, këtë herë të paktën deri tash nuk ka një reagim nga autorja e emisionit e as nga protagonistja, Ana!

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu