Një përplasje ndërmjet analistit Imer Mushkolaj dhe ish-kryeministrit të Shqipërisë Sali Berisha ka ndodhur drejtperdrejt në Debat Plus me Ermal Pandurin transmeton GazetaFlash24.

Diskutimet e ashpra kanë ndodhur për temat e ndryshme dhe akuzat e rënda që Sali Berisha ka bërë ndaj Hashim Thaçit për coptimin e territorit të Kosovës dhe Edi Ramës për faljen e 12mijë milje Greqisë.

Ndërsa i ashpër ka qenë reagimi i Mushkolajt, duke e kundërshtuar dhe duke i thënë që askush nuk e ka shitur veriun e Kosovën e as se ka coptuar territorin e Kosovës./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu