Në mbyllje të interpelancës për të pagjeturit, përplasjet mes deputetes së Vetëvendosjes, Mimoza Kusari dhe deputetit të LDK’së, Arben Gashit kanë vazhduar edhe përtej foltores.Kusari gjatë fjalimit për të pagjeturit ka thënë se Gashi më herët gënjeu.Përplasja u pa mes deputetëve të Vetëvendosjes dhe shefit të grupit parlamentar të LDK-së, Arben Gashi.

Në pamje shihet se shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Arben Gashi është kapur me deputeët e LVV-së Hajrulla Ceku dhe Hekuran Murati.Edhe pas përfundimit të fjalës, kanë vazhduar përplasjet mes Kusarit dhe Gashit.Kuvendi shkoi në pauzë.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu