Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ka përfunduar për sot numërimi i votave me kusht dhe Votave të Personave me Nevoja të Veçanta.

Deri më tani janë numëruar 7355 vota, prej tyre Vetëvendosje ka 1957 vota, pas saj është PDK me 1597 vota.

Në vendin e tretë është LDK me 1288 vota, 9 më shumë se koalicioni AAK-PSD, i cili ka 1279 vota, ndërsa Nisma numëron vetëm 381 vota.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu