Në ndeshjen në mes Totenham dhe Bayern nuk pritej që të shënoheshin shumë gola por ndeshja ka përfunduar 7 me 2 në favor të Bayernit, shkruan Gazeta Flash24.

Gnabry që padyshim do të jetë lojtari i ndeshjes, ka shënuar hiq më pak se katër gola.

Edhe pse Totenham shënoj golin e parë nuk u përmbajtën nga sulmet Bavareze.

Pjesa e parë u mbyll në favor të Bayernit me rezultat 2 me 1.

Në pjesën e dytë lojtari më i dalluar i kësaj ndeshje nuk u kursye duke shënuar 4 sosh, Gnabry i shënoj të gjitha golat në pjesen e dytë.

Më poshtë mund t’i shikoni disa nga golat e pjesës së dytë:

https://streamable.com/qhh7b

https://streamable.com/328qo

https://streamja.com/9yen

/GAZETAFLASH24.NET/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu