Është shënuar goli i parë në takimin Chelsea – Brighton, duel ky në kuadër të Premierligës shkruan GazetaFlash24

Golin e parë dhe të epërsisë për skuadrën e Chelseas e ka shënuar Jorgihno nga pika e bardhë në minutën e 49’të të takimit

Golin mund ta shikoni në video:

VIDEO

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu