Endrit Thaçi, djali i ish presidentit Hashim Thaçi, ka larguar pothuajse të gjitha fotografitë nga udhëtimet e tij jashtë vendit.Në llogarinë e tij në Instagram, ku numëron rreth 35 mijë ndjekës, ai ka lënë fototgrafitë me Thaçin dhe nënën e tij, Lumnien.

Ky veprim i tij duket se vjen pas konfirmimit të aktakuzës për Hashim Thaçin dhe transferimit të tij në Hagë. Ai ishte i pranishëm, si rrallë herë, në konferencën e babait të tij, ku njoftoi për konfirmimin e aktakuzës dhe dorëheqjen nga pozita e Presidentit të Kosovës.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu