Ka më shumë se një muaj që në mediat rozë përflitet për ndarjen e Loredanës dhe Mozzikut, shkruan GazetaBlic.

Ndonëse tek promovimi i albumit të reperes u pa edhe Mozzik, duket se çdo gjë ka qenë në mënyrë miqësore, pasi së fundmi ata i kanë dhënë fund raportit që kishin.Çifti i cili tashmë ka edhe një vajzë të quajtur Hana, kanë fshirë të gjitha fotografitë që kishin së bashku, dhe nuk ndjekin më njëri-tjetrit në rrjete sociale.

Ndërsa mbrëmë Mozzik ka bërë dhe dy postime në llogarinë e tij në Instagram duke shkruar rreth asaj se sa besnik është ai.“Unë jam i gjithi i mirë dhe i sjellshëm derisa të ngatërrohesh me besnikërinë time”, shkruan ai në njërën nga fotografitë.

“Njerëzit fallco nuk më surprizojnë më, ata besnikë po”, shkruan Mozzik sërish.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu