Genta dhe Husseyin shfaqen në momente romantike në një video.

Genta Ismajli dhe Husseyin Usta përmes postimeve që bëjnë vazhdimisht në rrjete sociale, tregojnë se janë shumë të dashuruar.

Së fundi, Usta postoi një video në InstaStory, ku shfaqet në errësirë të plotë duke shkëmbyer puthje pasionante me Gentën.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu