Kanë dalë tashmë pamjet e atentatit të dyshuar ndaj prokurorit Arjan Ndoja.

JOQ ka përcjellë një video të rëndë, të momenteve kur kalimtarët e rastit kanë ndërhyrë për të nxjerrë nga makina tre të lënduarit, konkretisht prokurorin Ndoja, një person me precedent kriminal i njohur si Landi Muharremi si dhe shoferi Andi Maloku.

Më poshtë pamjet e rënda:

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu