Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë- Durrës, ku një makinë është përplasur me bordurën ndarëse të rrugës. Si pasojë e impaktit të fortë një grua ka mbetur e plagosr. Sipas të dhënave paraprake, gruaja ndodhet në gjendje të rëndë.

Makina ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurën. Si pasojë e aksidentit edhe një shtyllë është rrëzuar. Më poshtë disa nga pamjet në vendngjarje.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu