Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Por, së fundmi ata po kalojnë momente shumë të vështira, Lulja po përballet me një sëmundje.

Lulja erdhi në shtëpi për një periudhë të shkurtër kohore, e pas disa ditës do t’i duhet sërish të kthehet në spital.

Përkundër sëmundjes, ajo e priti Vitin e Ri bashkë me familjen e saj.

E sonte, ajo pranoi disa dhurata të bukura, të cilat duket se i pëlqyen shumë Lulës./

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu