Nora Istrefi është këngëtarja shumë e pëlyqer kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikor, përcjell ORAinfo.

Nora para pak javëve është ndarë nga Robert Berisha, me të cilin ishte e martuar për disa vite.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Mbrëmë, ajo ka treguar se ka shkuar në një festë në Tiranë dhe nga atje ka publikuar foto e imazhe të shumta.

Në njërën prej tyre ajo shihet duke vallëzuar në krahët e disenjatorit të njohur, Valdrin Sahiti.

E kjo nuk dihet nëse do t’i pëlqejë Robertit.

VIDEO

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu