Këngëtarja Nora Istrefi siç duket po e shijon ndarjen nga ish-bashkëshorti i saj Roberti.

Ajo po shihet shumë e lumtur, duke mos u mërzitur aspak.

Së fundi, e pyetur nga Prive se si po ndihet dhe a ka diçka për të shtuar pas ndarjes, ajo tha: ‘Amo hiç bash asnjë sen, (duke buzëqeshur) nuk kom çka me shtu, veç ju uroi me të mirat’.

Ndryshe, Nora dhe Roberti i dhanë fund martesës së tyre publikisht pas disa viteve.

Shikojeni videon nga minuta e 11:27:

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu