Learta Jakupi u bë e njohur pën publik si reja e këngëtares, Shyhrete Behlulit.

Ajo është shumë e njohur sidomos për paraqitjet e saj përherë plot stil, përcjell ORAinfo.

Learta është shumë e përkushtuar si në profeon ashtu edhe në familje.

Sot, ajo ka publikuar disa imazhe me të cilat tregon se ajo di të jetë edhe një nuse shumë e zonja dhe sot ka përgatitur drekën për burrin.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu