Në orët e pasditës të së martës një veturë e një kompanie të taksive ka goditur një fëmijë në rrugën “Garibaldi” në Prishtinë, shkruan GazetaFlash24.

Sipas dëshmitarëve të vendit të ngjarjes, fëmija nuk ka pësuar lëndime, veq se ka qenë i frikësuar .

Rastin e ka konfirmuar edhe PK;

Rreth ores 18:50, Policia ka pranuar nje informatë se në rr. “Garibaldi” në Prishtinë një fëmijë është goditur nga një veturë. Fëmija është shoqëruar për në emergjencë dhe njësia e trafikut është duke u marr me rastin./GazetaFlash24.net

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu