Koronavirusi nuk po i kursen as moshat e reja në Kosovë.

Një 38-vjeçar nga Prishtina, ka ndërruar jetë si pasojë e Covid-19, njoftohet në raportin 24-orësh të Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik transmeton GazetaFlash24.

Moshat e 11 personave për të cilët IKPSHK njoftoi se vdiqën nga COVID-19 në 24 orët e fundit:

Prishtinë 3 raste (76, 54, 38 vjeç), Rahovec 2 raste (74, 67 vjeç), Ferizaj 1 rast (48 vjeç), Gjilan 1 rast (82 vjeç), Kamenicë 1 rast (57 vjeç), Klinë 1 rast (65 vjeç), Skenderaj 1 rast (76 vjeç) dhe Suharekë 1 rast (54 vjeç)./GazetaFlash24.net

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu