Një femër 35 vjeçare nga Podujeva sot është shtypur nga vetura në Podujevë, transmeton GazetaFlash24.

Si pasojë e lëndimeve të marra ajo është dërguar në spital.

Derisa me rastin po merret njësiti i komunikacionit rrugor.

Ky incident ka ndodhur sot rreth orës 18:00 ka bërë të ditur Zëdhënsja e Policisë, Florie Ahmeti transmeton GazetaFlash24.

“Sot reth orës 18:00 në rrugën Gryka e Llapit në Podujevë, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një automjeti dhe një këmbësoreje. Si pasoj e aksidentit, lëndime trupore ka pësuar këmbësorja (femër rreth 35 vjeç) e cila është dërguar për trajtim mjekësor.
Me rastin po merret njësiti i komunikacionit rrugor,” ka thënë Flora Ahmeti./GazetaFlash24.net

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu