Prishtinë, tek “Banesat e Lesnes” theret një person me thikë
Sonte në Prishtinë tek vendi i quajtur “Banesat e Lesnes” është therur një person me thikë, mëson Indeksonline.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.

Gazeta do të ju mbaj të informuar rreth kësaj ngjarje.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu