Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në familjen Rrahimi, nga Podujeva.Brenda dy ditës, babai dhe djali, kanë vdekur si pasojë e infektimit me koronavirus.

Lajmi është bërë i ditur nga familjarët e Isuf dhe Valon Rrahimit.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu