Një zjarr ka shpërthyer brenda një objekti banesor në Prishtinë, raporton IndeksOnline.

Tym e flakë po del nga zyrat e një kompanie sigurimesh, e cila ndodhet në rrugën “Luan Haradinaj”, në Prishtinë.

Policia dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke tentuar për ta lokalizuar zjarrin.

Nuk është raportuar për të lënduar./IndeksOnline/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu