Një person ka humbur jetën pranë bulevardit “Zhan D’ark’ pasi i ka vënë flakën vetes me lëndë djegëse.

Sipas të dhënave paraprake, viktima është një endacak, por që nuk dihen ende shkaqet që e detyruan atë të ndërmarrë aktin e vetëflijimit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes./A2/cnn

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu